قوانین و مقررات

جهت استفاده کامل از پارسه جاب باید با مطالعه قوانین و مقررات عضو پارسه جاب سایت شوید. عضویت در پارسه جاب کاملا رایگان است و کاربران بعد از ثبت نام موظف به رعایت تمامی قوانین می باشند.
استفاده از کلمات رکیک و خارج از عرف جامعه ایرانی اسلامی غیرمجاز بوده و به کاربران متخلف تذکر داده خواهد شد. در صورت هرگونه تکرار، دسترسی کاربر قطع خواهد شد.
 برای نام کاربری و نام مستعار خود از کلمات رکیک و خلاف عرف بپرهیزید.
استفاده از نام هایی که به صورت عمدی یا سهوی مشابه نام مدیران یا ادمین های نی نی سایت باشد به خاطر جلوگیری از گمراه شدن کاربران مجاز نیست.
جهت استفاده بهتر و کامل از خدمات و همچنین ایجاد ارتباط سریعتر با کاربران پیشنهاد می کنیم پروفایل کاربری خود را تکمیل نمایید
تاپیک ها یا پست هایی که به دستور مراجع قضایی مشکل داشته باشند بلافاصله از سایت حذف خواهند شد و مسئولیت های بعدی به عهده کاربر می باشد.
متاسفانه بعضی آگهی دهندها به طور کامل شرایط وضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی(سواستفاده)از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع دهید لطفا تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان را حذف و به آنان هشدار داده شود.
مسولیت آگهی بر عهدی ارسال کنندی آگهی (کارفرما.صاحب کارو..)می باشد چنانچه آگهی مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد با ارجاع به مراجعه قضایی پیگیری خواهد شد.
سایت استخدامی پارسه هیچ گونه مسولیتی در تعیین شرایطو مشخصات آگهی های درج شده ویا توافق بین کار فرما وکارجویان وکارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در موردشرکت ها و سازمان های بخش خصوصب دقت لازم را مبذول فرماید.
تنها سازمان ها و دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند.چنانچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام از شما کرد هوشیار باشید از واریز وجه اجتناب کنید.